W obliczu obecnych działań wynikających z sytuacji epidemicznej, Komitet Organizacyjny ponownie podjął decyzję o przeprowadzeniu tegorocznej konferencji Dzień Mózgu 2022 „10 wykładów na X Dzień Mózgu” w formie zdalnej.

Wystąpienia wszystkich prelegentów zostaną opublikowane dnia 9 kwietnia 2022 roku na kanale YouTube Instytutu Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego. Udostępnienie materiałów odbędzie się w zgodzie z dotychczasową formą organizowania corocznego spotkania – każde wystąpienie zostanie upublicznione o konkretnej godzinie, zgodnie z przygotowanym programem konferencji.

Serdecznie zapraszamy do subskrypcji Kanału Instytutu Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, aby móc na bieżąco śledzić udostępniane tam materiały – z poprzednich i nadchodzących konferencji naukowych!

Ze względu na możliwości wynikające ze wirtualnej formy Konferencji, wszystkie wystąpienia będą przez cały czas dostępne do odtworzenia od momentu ich pierwszego opublikowania.

 

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania wykładów w dniu 9 kwietnia 2022 roku. Mamy nadzieję, że zarówno forma, jak i treść wykładów zadowoli słuchaczy!