Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę 10 kwietnia br. na długo wyczekiwaną konferencję Dzień Mózgu.

Konferencja organizowana jest m.in. przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego, Pomorski Uniwersytet Medyczny oraz Okręgową Izbę Lekarską w Szczecinie.

Jak co roku, komitet organizacyjny pod kierownictwem  prof. dra hab. n. med. Andrzeja  Potemkowskiego, przygotował bardzo interesujące wykłady.

Tegoroczna IX edycja Dnia Mózgu odbędzie się w formie zdalnej z wykorzystaniem istniejącego kanału YouTube Instytutu Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego.

Udostępnienie materiałów odbędzie się w zgodzie z dotychczasową formą organizowania corocznego spotkania – każde wystąpienie zostanie upublicznione o konkretnej godzinie, zgodnie z przygotowanym programem konferencji.

Rozpoczęcie konferencji nastąpi 10 kwietnia o godzinie 9 powitaniem Rektorów US i PUM.

Szczegóły dostępne na stronie: Dzień Mózgu 2021