Profesor Andrzej Potemkowski otrzymał Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia organizacyjne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nagroda za osiągnięcia organizacyjne dotyczy działalności związanej z organizacją Międzyuczelnianej Konferencji Dzień Mózgu w Szczecinie. Poprzez udział w konferencji wybitnych autorytetów z wykładami przeznaczonymi dla studentów Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego konferencja przyczyniła się do podniesienia jakości wiedzy. Osobistą zasługą Prof. Potemkowskiego jest opracowanie programu konferencji uwzględniającego udział znanych prelegentów, pozyskanie środków finansowych gwarantujących bezpłatny udział słuchaczom oraz działania promocyjne na rzecz konferencji. Konferencja pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Szczecina wpisała się także w kalendarz dostępnych dla mieszkańców miasta wydarzeń o charakterze popularyzacji nauki.

Strona MNiSW