Poszukujemy zdrowych osób do udziału w innowacyjnym badaniu psychologicznym, dotyczącym różnych aspektów funkcjonowania poznawczego, uważności, osobowości oraz wyznawanych wartości mierzonych za pomocą tradycyjnych i komputerowych technik opartych na rzeczywistości wirtualnej.
Badanie jest poufne i zostanie przeprowadzone indywidualnie.
Każda osoba za udział w badaniu otrzyma wynagrodzenie!
Projekt jest realizowany przy współpracy Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu SWPS.
Badanie jest finansowane przez Narodowe Centrum Nauki.

Zapraszamy osoby:
– w wieku od 18 do 50 lat,
– zdrowe, bez chorób psychicznych, neurologicznych, przewlekłych chorób somatycznych, uzależnień i ciężkich urazów głowy.

Za udział w 2 spotkaniach, które odbędą się w przeciągu 2 miesięcy przysługuje wynagrodzenie (bony, które można realizować w całej Polsce w różnych miejscach sprzedaży) o wartości 280 zł.

Terminy spotkań:
– 1 spotkanie: od 26.07.2021 do 01.08.2021,
– 2 spotkanie: od 27.09.2021 do 03.10.2021.
Spotkania odbędą się w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej 69 w Szczecinie.

Osoby chętne do udziału w badaniu zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety kwalifikującej. W celu ustalenia indywidualnego terminu (dzień i godzina) spotkania będziemy kontaktować się telefonicznie.

Link do ankiety: